Vaimse tervise vitamiinid

Meie vaimne tervis vajab tuge iga päev! Seetõttu korraldasime Peaasja meeskonnaga 2021. aasta kevadel vaimse tervise vitamiinikuuri, kus võtsime tähelepanu alla viis vaimse tervise vitamiini, mis aitavad inimestel tasakaalu hoida. Tasakaal on peaasi!

Peaasi.ee vitamiinikuur koosneb viiest teemanädalast, mida saad ise, koos pere, sõprade või meeskonnaga igal ajal omas tempos ette võtta. Tutvu vaimse tervise vitamiinide tutvustuse, nippide ning nõuannetega ning vali endale igal nädalal vähemalt 1 nipp, mida oma igapäevaellu juurde tuua. Selleks, et Sul lemmiknipid meelest ära ei läheks, kirjuta need arvutis või väljaprinditud töölehele.

Tee vaimse tervise vitamiinide test siin!

Peaasi.ee Vitamiinikuuri raames valmis 15 Vitamiiniminutite videot, kus jagasime häid nõuandeid, nippe ja praktilisi harjutusi oma vaimse tervise tasakaalus hoidmiseks. Vaata neid Sulle sobival ajal ja kohas järele siit.

Koostöös Eesti Terviseradadega jagasid oma mõtteid ja inspiratsiooni vaimse tervise vitamiinide teemal Daniel Levi Viinalass, Joel Ostrat, Dr Margus Viigimaa, Reet Linna ning Vladimir Všivtsev.

Koostöös Tagasi Kooli programmiga valmis kokku 6 e-tundi, mida saad iga kell koos õpilastega läbi teha:

  • #242 Kliiniline psühholoog Ailen Suurtee – Tasakaal on peaasi: kuidas hoida ennast läbi heade suhete ja tasakaalustatud toitumise? (Tunni video ja materjalid)
  • #243 Psühholoog Tatiana Larina-Баланс всему голова: как поддержать себя с помощью сбалансированного питания и позитивных взаимоотношений (Tunni video ja materjalid)
  • #245 Psühholoog/unenõustaja Kene Vernik – Tasakaal on peaasi: kuidas võtta aega magamiseks ja puhkamiseks? (Tunni video ja materjalid)
  • #247 Peaasja nõustaja Dina Smoljakova – Баланс всему голова: как найти время на сон и отдых? (Tunni video ja materjalid)
  • #249 Liikuma Kutsuv Kool, võrgustiku juht Maarja Kalma ja Meelelahutaja, saatejuht, juutuuber Henri Karpov aka Hensugusta – Tasakaal on peaasi: kuidas tuua igasse päeva rohkem meeldivaid emotsioone ja liikumist? (Tunni video ja materjalid)
  • #250 Spordiaktivist Vladimir Všivtsev – Баланс всему голова: как привнести в каждый день больше движения и положительных эмоций? (Tunni video ja materjalid)

 

HEA VAIMSE TERVISE SÕBRAD

tartu_logo_suur
Rademar-logo_color_long
logo__pare-paremaks@1x
tallinn_logo_rgb
Elisa_logo
Just Film nunnu
haridusmin_3lovi_est
sotsmin_3lovi_est
takl-logo-vert-color
TagasiKooli_logo (2) (1)
Tallinna_Keskraamatukogu_logo_web
Teeviit-noorteinfo-kodu-roheline@2x (1)
Transpordiamet_3lovi_est_rgb
LKK_logo_originaal copy (1)
puhka_eestis_vertical_negative
RR_logo_horisontaal_color
Asset 8@1x
TAI_logo_EST_RGB-01
terviserajad-logo
BRE
jazz
geenivaramu