Emotsionaalse enesetunde testimine organisatsioonides 2024

Ettevõtted ja organisatsioonid on oodatud Peaasi.ee keskkonnas vastama oma töötajatega emotsionaalse enesetunde küsitlusele. Küsitluses osalemiseks registreeri ettevõte SIIN

Emotsionaalse enesetunde küsitlus annab vastajale ülevaate oma vaimse tervise seisust ja organisatsioonile tervikuna ülevaate töötajate vaimse tervise hetkeolukorrast. Tulemuste põhjal on võimalik pöörata organisatsioonis teadlikult tähelepanu vaimse tervise raskustele töökeskkonnas ning pakkuda töötajatele teadmisi oma vaimse tervise hoidmiseks.
Testimises osalemiseks saab ettevõtte registreerida hiljemalt 4. märtsiks siin.
Testimises osalemine on tasuta. Testi saab täita nii eesti, vene kui inglise keeles.
Testi saab täita anonüümselt, mille järel saadetakse tulemuste kohta tagasiside koos soovitustega vaimse tervise tugevdamiseks. Ettevõtted, kus on rohkem kui kümme testi täitjat, saavad koondtulemuse oma ettevõtte kohta Peaasi.ee meeskonnalt. Koos organisatsiooni koondtulemustega on võimalik saada ka esmaseid soovitusi, kuidas oma töötajaid toetada.
Emotsionaalse enesetunde testi täitmise järel saavad organisatsioonid osa võtta  11. märtsist 14. aprillini toimuvast vaimse tervise vitamiinikuurist. Peaasi.ee vaimse tervise vitamiinikuur „Tasakaal on peaasi“ koosneb viiest teemanädalast, mida saab ette võtta koos töökaaslastega, õpilaste, pere või sõpradega ja ka üksinda, et turgutada oma vaimset tervist.

Emotsionaalse enesetunde test:

 • Testi on võimalik täita elektrooniliselt. Test koosneb 25 küsimusest, millele vastamine võtab kuni 10 minutit. Testi aluseks on EEK-2 test. Testi saab täita nii eesti, vene kui inglise keeles.
 • Iga inimene saab testi täita anonüümselt. Seejärel saab igaüks enda tulemuste kohta tagasiside koos soovitustega vaimse tervise tugevdamiseks. 
 • Iga ettevõte saab koondtulemuse oma ettevõtte kohta Peaasi.ee meeskonnalt (NB! koondtulemus on nähtav organisatsioonidele, kus on rohkem kui 10 testi täitjat).
 • Koos organisatsiooni koondtulemustega on võimalik saada ka esmaseid soovitusi, kuidas oma töötajaid toetada. 
 • Küsitluse tulemusi tutvustatakse ka laiemale avalikkusele. Kõigi vastanud organisatsioonide ja nende töötajate tulemused jäävad anonüümseks. Organisatsiooni koondtulemusi näeb vaid konkreetse organisatsiooni esindaja. 
 • 2023. aastal testimises osalenud organisatsioonid saavad võrrelda oma eelmisi koondtulemusi käesoleva aasta omadega. Organisatsioonid, kes ei ole varem osalenud, saavad võrrelda oma tulemusi kõigi organisatsioonide koondtulemustega.

  Lisainfo osalemise kohta:
  Anna-Kaisa Oidermaa,
  anna-kaisa.oidermaa@peaasi.ee 
  Peaasi.ee tegevjuht 

 

20% OFF Coupon
Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews
Summer20