Peaasi.ee meeskond

Pole hullu!

Anna-Kaisa Oidermaa

Peaasi.ee tegevjuht,
kliiniline psühholoog,

anna-kaisa.oidermaa@peaasi.ee

+372 525 8156

Olen olemas!

Marit Kannelmäe-Geerts

Haridusvaldkonna juht
marit.kannelmae-geerts@peaasi.ee

Olen olemas!

Signe Sillasoo

Koolituste koordinaator / organisatsioonide vaimse tervise arenguprogrammi juht

signe.sillasoo@peaasi.ee

Pole hullu!

Minna Sild

(vanemapuhkusel)
Peaasjade keskuse nõustaja,
koolitaja,
projektijuht

minna.sild@peaasi.ee

Pole hullu!

Triin Raudsepp

Projektijuht,
Räägime Lastest

Olen olemas!

Kadri Pahla

VALIK programmi ja Peaasjade keskuse juht

kadri.pahla@peaasi.ee

VALIK programmi telefon:

+372 516 3356

Tasakaal on Peaasi!

Nele Mets

Koolituste valdkonna juht

Peaasjade keskuse nõustaja, koolitaja

nele.mets@peaasi.ee

+372 509 0596

Tasakaal on Peaasi!

Anna Leena Koržets

Koolituse valdkonna assistent

anna-leena.korzets@peaasi.ee

Olen olemas!

Daniel Soomer

Psühholoog, perenõustaja
IT juht
daniel.soomer@peaasi.ee

Olen olemas!

Kristel Kiens

PhD, spordi- ja soorituspsühholoog,
koolitaja
kristel.kiens@peaasi.ee

Tasakaal on Peaasi!

Ere Vasli

Lastepsühhiaater

Juhatuse liige, koolitaja, Peaasjade keskuse nõustaja
ere.vasli@peaasi.ee

Olen olemas!

Jaanika Palm

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht

jaanika.palm@peaasi.ee

+372 5563 5529

Olen olemas!

Sandra Liiv

Tartu 2024 projektijuht

sandra.liiv@peaasi.ee

+372 554 3794

Pole hullu!

Liis Härma

Projektijuht

liis.harma@peaasi.ee

Andreas Holst

Projektijuht, Peaasjade keskuse nõustaja

andreas.holst@peaasi.ee

Pole hullu!

Kadi Parve

(vanemapuhkusel)
Kliiniline psühholoog,
Peaasjade keskuse e-nõustaja

Tasakaal on Peaasi!

Tuuli Junolainen

Psühholoog,
Peaasjade keskuse e-nõustaja, koolitaja

Tasakaal on Peaasi!

Helena Kisand

Peaasjade keskuse kliiniline nõustaja

Tasakaal on Peaasi!

Merle Purre

Semiootik, ühiskonnauurija, koolitaja
merle.purre@peaasi.ee

Tasakaal on Peaasi!

Elina Kivinukk

Psühholoog, spordipsühholoogia konsultant,
koolitaja

Tasakaal on Peaasi!

Iiris Velling

Kliiniline lastepsühholoog,
Peaasjade keskuse e-nõustaja

Tasakaal on Peaasi!

Dina Smoljakova

VALIK nõustaja, koolitaja

Tasakaal on Peaasi!

Jekaterina Olesk

Peaasjade keskuse nõustaja

Olen olemas!

Liina Hürden

Vaimse tervise õde
liina.hyrden@peaasi.ee

Olen olemas!

Kadri-Liis Sits

Kliiniline psühholoog,
Peaasjade keskuse e-nõustaja
kadriliis.sits@peaasi.ee

Olen olemas!

Tatiana Larina

Kliiniline psühholoog, Peaasjade keskuse nõustaja, e-nõustaja

tatiana.larina@peaasi.ee

Olen olemas!

Piret Annus

Kliiniline psühholoog, koolitaja

Olen olemas!

Umberto Dorus Geerts

Sotsiaalpedagoog,
Peaasjade keskuse VALIK nõustaja, koolitaja

umberto.dorus.geerts@peaasi.ee

Olen olemas!

Maris Hinn

Kliiniline psühholoog,
Peaasjade keskuse kliiniline nõustaja,

maris.hinn@peaasi.ee

Olen olemas!

Kaie Johanson

(vanemapuhkusel)
Peaasjade keskuse nõustaja

kaie.johanson@peaasi.ee

Olen olemas!

Ailen Suurtee

Kliiniline psühholoog
E-nõustaja, koolitaja
ailen.suurtee@peaasi.ee

Olen olemas!

Anna Nõmmik

Kliiniline psühholoog, koolitaja
anna.nommik@peaasi.ee

Olen olemas!

Julia Pavlova

Psühholoog,
Peaasjade keskuse e-nõustaja, koolitaja

Olen olemas!

Triin Tuisk

Psühholoog,
Peaasjade keskuse kliiniline nõustaja

triin.tuisk@peaasi.ee

Olen olemas!

Gerli Pihelgas

Peaasjade keskuse nõustaja, koolitaja

Olen olemas!

Kersti Kalberg

Peaasjade keskuse nõustaja, e-nõustaja ja chati nõustaja

Olen olemas!

Kristel Habicht-Spriit

Peaasjade keskuse nõustaja, chati nõustaja

Nele Nittim

Tegevusterapeut,
Peaasjade keskuse nõustaja

Svetlana Protasova

Peaasjade keskuse nõustaja

svetlana.protasova@peaasi.ee

Olen olemas!

Pille Kütt

Pereterapeut,
Peaasjade keskuse nõustaja, VALIK nõustaja, koolitaja.

pille.kytt@peaasi.ee

Olen olemas!

Ruudu Raudsepp

E-nõustaja

Annegrete Johanson

VALIK nõustaja, koolitaja

Olen olemas!

Karmen Vool

E-nõustaja

Olen olemas!

Maria Volkmann

E-nõustaja, Peaasjade keskuse kliiniline nõustaja

20% OFF Coupon
Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews
Summer20