fbpx

Peaasi.ee meeskond

Pole hullu!

Anna-Kaisa Oidermaa

Peaasi.ee tegevjuht,
kliiniline psühholoog,

anna-kaisa.oidermaa@peaasi.ee

+372 525 8156

Olen olemas!

Marit Kannelmäe-Geerts

Haridusvaldkonna juht
marit@peaasi.ee

Olen olemas!

Gea Ashilevi

Psühholoog, perenõustaja, vaimse tervise esmaabi strateegiline juht

gea@peaasi.ee

Pole hullu!

Minna Sild

(vanemapuhkusel)
Peaasjade keskuse nõustaja,
koolitaja,
projektijuht

minna@peaasi.ee

Olen olemas!

Kadri Pahla

VALIK programmi ja Peaasjade keskuse juht

kadri@peaasi.ee

VALIK programmi telefon:

+372 516 3356

Tasakaal on Peaasi!

Nele Mets

Koolituste valdkonna juht

Peaasjade keskuse nõustaja, koolitaja

nele@peaasi.ee

+372 509 0596

Tasakaal on Peaasi!

Anna Leena Koržets

Koolituse valdkonna assistent

anna-leena@peaasi.ee

Olen olemas!

Daniel Soomer

Psühholoog, perenõustaja
IT koordinaator
daniel@peaasi.ee

Tasakaal on Peaasi!

Ere Vasli

Lastepsühhiaater

Juhatuse liige, koolitaja, Peaasjade keskuse nõustaja
ere.vasli@peaasi.ee

Olen olemas!

Jaanika Palm

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht

jaanika@peaasi.ee

+372 5563 5529

Olen olemas!

Sandra Liiv

Tartu 2024 projektijuht

sandra@peaasi.ee

+372 554 3794

Pole hullu!

Liis Härma

Projektijuht

liis@peaasi.ee

Andreas Holst

Projektijuht, Peaasjade keskuse nõustaja

andreas@peaasi.ee

Pole hullu!

Kadi Parve

(vanemapuhkusel)
Kliiniline psühholoog,
Peaasjade keskuse e-nõustaja

Tasakaal on Peaasi!

Tuuli Junolainen

Psühholoog,
Peaasjade keskuse e-nõustaja, koolitaja

Tasakaal on Peaasi!

Helena Kisand

Peaasjade keskuse kliiniline nõustaja

Tasakaal on Peaasi!

Merle Purre

Semiootik, ühiskonnauurija, koolitaja
merle@peaasi.ee

Tasakaal on Peaasi!

Elina Kivinukk

Psühholoog, spordipsühholoogia konsultant,
koolitaja

Tasakaal on Peaasi!

Iiris Velling

Kliiniline lastepsühholoog,
Peaasjade keskuse e-nõustaja

Tasakaal on Peaasi!

Dina Smoljakova

VALIK nõustaja, koolitaja

Tasakaal on Peaasi!

Jekaterina Olesk

Peaasjade keskuse nõustaja

Olen olemas!

Liina Hürden

Vaimse tervise õde
liina.hyrden@peaasi.ee

Olen olemas!

Kadri-Liis Sits

Kliiniline psühholoog,
Peaasjade keskuse e-nõustaja
kadriliis@peaasi.ee

Olen olemas!

Tatiana Larina

Psühholoog, Peaasjade keskuse kliiniline nõustaja, e-nõustaja

tatiana@peaasi.ee

Olen olemas!

Piret Annus

Kliiniline psühholoog, koolitaja

Olen olemas!

Umberto Dorus Geerts

Sotsiaalpedagoog,
Peaasjade keskuse VALIK nõustaja, koolitaja

Olen olemas!

Maris Hinn

Kliiniline psühholoog,
Peaasjade keskuse kliiniline nõustaja,

maris@peaasi.ee

Olen olemas!

Kaie Johanson

(vanemapuhkusel)
Peaasjade keskuse nõustaja

kaie@peaasi.ee

Olen olemas!

Ailen Suurtee

Kliiniline psühholoog
E-nõustaja, koolitaja
ailen@peaasi.ee

Olen olemas!

Anna Nõmmik

Kliiniline psühholoog, koolitaja
anna@peaasi.ee

Olen olemas!

Julia Pavlova

Psühholoog,
Peaasjade keskuse e-nõustaja, koolitaja

Olen olemas!

Triin Tuisk

Psühholoog,
Peaasjade keskuse kliiniline nõustaja

triin@peaasi.ee

Olen olemas!

Gerli Pihelgas

Peaasjade keskuse nõustaja, koolitaja

Olen olemas!

Kersti Kalberg

Peaasjade keskuse nõustaja, e-nõustaja ja chati nõustaja

Nele Nittim

Tegevusterapeut,
Peaasjade keskuse nõustaja

Svetlana Protassova

Peaasjade keskuse nõustaja

svetlana@peaasi.ee

Olen olemas!

Pille Kütt

Pereterapeut,
Peaasjade keskuse nõustaja, VALIK nõustaja, koolitaja.

pille@peaasi.ee

Olen olemas!

Ruudu Raudsepp

E-nõustaja

Annegrete Johanson

VALIK nõustaja, koolitaja

Olen olemas!

Karmen Vool

E-nõustaja

Olen olemas!

Maria Volkmann

E-nõustaja, Peaasjade keskuse kliiniline nõustaja

IV rida vasakult: Minna, Daniel, Sandra, Julia

III rida vasakult: Gerli, Triin, Elina, Anna-Kaisa, Kadi, Anna

II rida vasakult: Kaie, Kadri, Tatiana, Dina

I rida vasakult: Merle, Peaasi, Nele, Tuuli, Liis

20% OFF Coupon
Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews
Summer20