Kampaania “Sina saad tähendust muuta!”

Algatuse “Sina saad tähendust muuta!” eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust ärevushäirestest ja olemasolevatest ravivõimalustest ühe levinuima vaimse tervise probleemiga tegelemiseks.

Ärevushäiretega puutub elu jooksul kokku hinnanguliselt ligi 30 protsenti inimestest. Ärevus on loomulik nähtus iga inimese tundeskaalal, kuid selle väljendumine paanilise hirmu ja käitumuslike muudatustega viitab ärevushäiretele. Ärevushäired pole iseenesest mööduvad nähtused, kuid alluvad tulemuslikult ravile.

Peaasi.ee kampaania sõnum «Sina saad tähendust muuta!» tuleneb sellest, et inimesed kogevad ärevust väga erinevalt ning samuti on ärevushäirete tekkeallikad tihti isiklikud. Ärevushäired on otseselt seotud meie mõtlemisega, mis võimaldab ravi ja suunatud tegevustega ärevusallika tähendust ümber mõtestada ning paranemise suunas liikuda. Esmane nõustaja haiguse diagnoosiks on perearst, kuid ärevushäiretega tegelemiseks on erinevaid tehnikaid, mida saab ka iseseisvalt praktiseerida. Loomulikult võtab raviprotsess aega, kuid julgus ja teadlikkus abi otsida on paranemisteel esimene samm.

«Sina saad tähendust muuta!» kampaanialehelt leiab olulise info ärevushäirete kohta ning juhised abi otsimiseks. Uuri lähemalt siit.

 

20% OFF Coupon
Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews
Summer20