Kui sinu lähedane on võtnud endalt elu. Abimaterjal lähedastele ja nende toetajatele

„Teda ei ole enam. Mu maailm kukkus kokku. Miks? Miks? Miks?“  Nende sõnadega kirjeldatakse sageli oma kogemust lähedase enesetapu järel. Käesolev abimaterjal on mõeldud Sulle, kui Sinu lähedane on võtnud endalt elu või kui ei ole lõpuni selge, kas tegu oli õnnetuse või tahtliku surmajuhtumiga.

 

Siin kirjapandu põhineb sarnase kogemusega inimeste läbielatul ja ekspertide soovitustel. Võid ammutada lohutust teadmisest, et Sa ei ole üksi ega ainus, kes on pidanud üle elama armastatud inimese elust lahkumise tema oma käe läbi.

 

Leiad siit infot, mis võib aidata Sul natukenegi mõista ja mõtestada oma lähedasega toimunut, kogeda äratundmist enda ja teiste reaktsioonide osas. Samuti on siin ideid, kuidas rääkida juhtunust lastele, kuidas iseenda eest selles olukorras hoolt kanda ning kuidas Sinu lähedased saavad olla Sulle toeks. See on mõeldud Sind julgustama, et selle kaotusega on võimalik edasi elada ja tasapisi oma elu taas üles ehitada.

 

Võta siit kaasa just see, mis Sind kõnetab ja millest on Sulle kasu, kõigel muul lase minna.

LAE MATERJAL ALLA SIIT

 

 

 

„Telefonikõnega maikuu hilisõhtul kukkus mu maailm kokku. Arvasin, et olen selles elus kogenud ja kannatanud rohkem kui piisavalt, kuid…“  Tiia, kaotas poja

20% OFF Coupon
Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews
Summer20