MTÜ Peaasjad kutsub sind 9. veebruaril Tallinnas toimuvale konverentsile „Noorte vaimne tervis – ennetamine, nõustamine, sekkumine – kuhu oleme jõudnud ja kuidas edasi?“.

Konverentsil vaatame tagasi ja võtame kokku Peaasi.ee tegevuse viimase kahe aasta jooksul Norra toetuste 2009-2014 Rahvatervise programmi raames. Jagame häid praktikaid ning mõtteid Eestist ja mujalt, kuulame meeleolukat muusikat peaasjalistelt ning kogume ideid tulevikuks.

Päeva jooksul saavad teiste seas sõna Peaasi.ee asutajad Anna-Kaisa Oidermaa (kliiniline psühholoog), Ere Vasli (lastepsühhiaater). Oma kevadel edukalt kaitstud magistritööd vaimse tervise ja stigma teemadel tutvustab Merle Purre (semiootika MA, MTÜ Peaasjad noorteaktiivi vedur). Soome kogemusi vahendab lastepsühhiaater Tytti Solantaus (Mielenterveustalo; Effective Family & Child programme) ja Austraalia noorsotöö vaimse tervise valdkonna värskemaid uudiseid jagab Khan Churchill (Youth Affairs Council of Victoria).

Konverents toimub 9.veebruaril kell 10-16:30. Detailne päevakava ja toimumiskoht on täpsustamisel. Konverentsil osalemine on tasuta.

Registreerumiseks täida palun allpool olev vorm (logode all) ja anna oma tulekust märku hiljemalt 1. veebruariks.

Rohkem infot konverentsi kohta:
Gea Grigorjev
gea@peaasi.ee

Seminari rahastatakse Norra toetustest 2009-2014 Rahvatervise programmi raames.

 

Peaasi-ee_logo-slogan0_sotsmin_3lovi_estNorway+Grants+-+JPG