Sünnipäev on peaasi! 

Peaasi.ee tähistas peadpööritavasse teismeikka jõudmist konverentsiga “Kas jätkuvalt pole hullu?”. 

Konverents toimus 5. oktoobril ELi majas Tallinnas (Rävala 4, Euroopa Elamuskeskus).

Lisaks kohale tulemisele jälgis otseülekannet läbi interneti üle 100 inimese.

Eesti ühiskonnas teatakse vaimsest tervisest ja sellega seotud muredest tänaseks juba laialdaselt. Avamist vajab teema järgmine kiht – räägime nüüd lisaks vaimse tervise olulisusele ka sellega seotud vastutusest. Vaimse tervise ennetuse ja vaimse heaolu eest saavad vastutada kõik. Paremate ja kiiremate tulemusteni, nagu alati, jõuame erinevate sektorite koostöös ja ennetavaid lähenemisviise ühiselt vaagides. Konverents pöörab tähelepanu ennetuse olulisusele ja pakub inspiratsiooni vaimse tervise ennetuses vastutuse võtmiseks. 

Päeva esimeses pooles kõlasid inspireerivad lood vaimse tervise murede ennetamise tööst Austraaliast ja Soomest, lisaks selles vallas edukalt Eesti noorelt ja tublilt ettevõttelt. Päeva teises pooles toimusid mitmesugused töötoad. 

15 aastaga on Peaasi.ee kasvanud vaimse tervise valdkonna eksperdiks, kes oma kogemuste ja teadmiste kaudu soovib jätkuvalt inspireerida ja toetada valdkonna arenguid. Konverents näitas, et koos on toredam ja mitu pead on ikka mitu pead!

Oleme tänulikud toetuste eest meie tegevustele:

MTÜ Peaasjad EE262200221054190282 Swedbank

NB! Kui soovite annetuse pealt saada tulumaksu tagastust, märkige kindlasti Nime reale oma isikukood.

MTÜ Peaasjad kuulub tulumaksusoodustusega MTÜde nimekirja ja annetuste kasutamisel lähtume Annetuste kogumise heast tavast.