Koolitus: Väikelapse vaimne tervis

Peaasi.ee Laste Vaimse Tervise Keskus

Norway Grants Tallinna Lastehaigla Sotsiaalministeerium


Head lapsevanemad!

Peaasjad MTÜ ja Tallinna Lastehaigla Laste Vaimse Tervise Keskus kutsuvad koolitustele!

Viime läbi koolituse lastevanematele “Peaasi.ee väikelapse vaimsest tervisest“. Ootame osalema järgnevate lasteaedade laste vanemaid: Tallinna Lehola Lasteaed, Tallinna Mesimummu Lasteaed, Tallinna Mürakaru Lasteaed, Tallinna Päikesejänku Lasteaed, Tallinna Komeedi Lasteaed, Tallinna Endla Lasteaed, Pääsupesa Lasteaed, Tallinna Tammetõru Lasteaed, Tallinna Lasteaed Sinilind.

Koolituse tulemusel olete teadlikumad lapse vaimse tervise muredest ja toetamise võimalustest ning samuti saanud innustust oma peres positiivse vaimse tervise toetamise osas.

Aeg: Koolitusel saab osaleda:

  • 24. novembril kell 18:00-20:00
    või
  • 15. detsembril kell 18:00-20:00

 

Koht: Koolitus toimub Tallinna Lastehaigla Laste Vaimse Tervise Keskuses – Tervise 28, Tallinn

Koolitajad on MTÜ Peaasjad meeskonda kuuluvad kliinilised psühholoogid Kadri-Liis Külm ja Anna Haasma ning lastejooga õpetaja Gea Grigorjev

Hind: Koolitus on lastevanematele tasuta.

Registreerumine: Kui soovite osaleda, palun registreeruge alloleva vormi kaudu hiljemalt hiljemalt 3 päeva enne koolitust (st 21.novembriks või 12.detsembriks).

Lisainfo koolituse kohta peaasi@peaasi.ee

 

Koolituste toimumist rahastatakse Norra toetuste programmi „Rahvatervis“ Tallinna Lastehaigla SA projekti „Laste Vaimse Tervise Keskuse loomine“ vahenditest. Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) ja Norra toetuste kaudu aitavad Island, Liechtenstein ja Norra vähendada sotsiaalseid erinevusi ning Norra aitab lisaks vähendada sotsiaalseid ja majanduslikke erinevusi ning tugevdada kahepoolseid suhteid Euroopa abisaajariikidega. Need kolm riiki teevad EMP lepingu kaudu tihedat koostööd Euroopa Liiduga.


Kui vorm ei ole korralikult nähtav, siis ava siit uuel lehel

20% OFF Coupon
Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews
Summer20