Stand-up show välismaise külalisega

Peaasi.ee, Kinoteater ja Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 esitlevad

peaasi ajab naerma
Peaasi ajab naerma
Simon Brodkin “Screwed Up”
22. novembril Tartus Athena keskuses ja 23. novembril Tallinnas Rävala 8 konverentsikeskuses

Simon Brodkin on hinnatud UK koomik, kes teinud nime nii stand up koomikuna kui ka komöödiasarjades esinedes. Ta on läbiaegade vaadatuim Briti koomik TikTokis. Oma uues shows “Screwed Up” kritiseerib Simon kuulsuseid, sotsiaalmeediat, politseid, Putinit, Prince Andrew’d ja Jeesust. Selles pöörases etenduses ei jää miski pilkamata, ka mitte tema enda vaimne tervis, perekond, tema viis arreteerimist ja kuidas ta avastas end ükskord põrandaaluselt seksipeolt.

Tema uusim etendus Screwed Up müüdi eelmise aasta Edinburgh’i Fringe suvefestivalil välja. The Times’i Dominic Maxwell väitis, et „mitte ükski etendus pole mind rohkem naerma ajanud kui see…“.

“IMELINE TALENT”
The Times

“POLE OLEMAS PAREMAT KOOMIKUT”
The Independent

Lisainfo: https://www.simonbrodkin.com/

Simon Brodkini stand up show “Screwed Up” juhatab sisse Kinoteatri eestvedaja, näitleja, lavasta ja koomik Henrik Kalmet.
Ali Brice ”I tried to be funny, but you weren’t looking”
13. detsembril Tartus Athena keskuses ja 14. detsembril Tallinnas Rävala 8 konverentsikeskuses

Ali Brice on UKs tegutsev alternatiivkoomik, karakterkoomik ja näitleja, kes esineb regulaarselt Edinburgh Fringe’i festivalil. Ta on lavanäitlejana tuuritanud rahvusvaheliselt ja osaleb regulaarselt kõrgetasemelistes telereklaamides.

Oma shows “I tried to be funny, but you weren’t looking” jagab Ali, kuidas ta elu naudib, pärast sellest peaaegu ilma jäämist. Kolm aastat pärast suurt tagasilangust on ta jälle jalul ning uuesti proovimas. Läbi teraapia, sõprade ja …vorstide, elab ta hetkes ning tähistab väikseid asju, mida elul on pakkuda. Siiras, südamlik ja naljakas show, milles on oodata totakaid lugusid, suuri küsimusi ning palju nalju naeruväärsete vuntsidega mehelt.

Lisainfo: https://www.alibrice.com/

Ali Brice`i stand up show “I tried to be funny, but you weren’t looking” juhatab sisse Kinoteatri eestvedaja, näitleja, lavasta ja koomik Henrik Kalmet.

Juhime tähelepanu, et üritused on inglise keeles ning sobilikud vanusele 12+.

 

Projekt „Peaasi ajab naerma!“ on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

 

See projekt viiakse ellu koostöös Briti Nõukoguga Eestis sotsiaalse sidususe toetamiseks People To People Cultural Engagement programmi raames. Lisainfo Briti Nõukogu töö kohta Eestis: www.britishcouncil.ee

20% OFF Coupon
Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews
Summer20