Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“ ootab nominente!

Laste ja lastega perede heaks tegutsevate inimeste tunnustamise eesmärk on esile tõsta laste heaks ja toetuseks panustanud ning laste ja perede valdkonda edendanud inimesi ja organisatsioone ning silmapaistvamaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul või üleriigilisel tasandil. Tunnustamist väärivad lapsed, noored, täiskasvanud, ettevõtmised ja ühendused, kes on värskete algatuste või pikaajalise tegevusega oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse.

Tunnustust jagatakse viies kategoorias: „Lapse suur tegu“, „Aasta pere“, „Aasta tegu“, „Muutuste looja“ ja „Elutöö preemia“. Nominente saab esitada õiguskantsleri kodulehe kaudu 15. aprillini. Laureaadid kuulutatakse välja 1. juunil toimuval tunnustusüritusel Õiguskantsleri Kantseleis.

 

Tunamullu esmakordselt välja antud tunnustusauhinna „Lastega ja lastele“ algatajateks on kuus laste heaolu väärtustavat organisatsiooni: MTÜ Lastekaitse Liit, MTÜ Eesti Asenduskodu Töötajate Liit, MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liit, MTÜ Oma Pere, MTÜ SEB Heategevusfond ja Õiguskantsleri Kantselei. Tunnustusüritust 2016 toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

 

Lisainformatsioon: Triin Lumi, tegevjuht, MTÜ SEB Heategevusfond, mob. 516 7369, info@heategevusfond.ee;  Mart Valner, kommunikatsioonijuht, MTÜ Lastekaitse Liit, tel. 631 1128, mart@lastekaitseliit.ee

 

20% OFF Coupon
Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews
Summer20