Peaasi.ee meeskond

Ere Vasli

Psühhiaater

Juhatuse liige
ere.vasli@peaasi.ee

Ere Vasli

Anna-Kaisa Oidermaa

Kliiniline psühholoog
Tegevjuht, meediakontakt: +372 52 58 156
anna-kaisa.oidermaa@peaasi.ee

Anna-Kaisa Oidermaa

Ailen Suurtee

Kliiniline psühholoog
E-nõustaja
ailen@peaasi.ee

Ailen Elias

Kadi Parve

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja

Liina Hürden

Vaimse tervise õde
liina.hyrden@peaasi.ee

Liina Hürden

Anna Haasma

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja
anna@peaasi.ee

Anna Haasma

Tuuli Junolainen

Psühholoog, e-nõustaja

Tuuli Junolainen

Kadri-Liis Külm

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja
kadriliis@peaasi.ee

Kadri-Liis Külm

Marit Kannelmäe-Geerts

Noorsootöö spetsialist
marit@peaasi.ee

Marit Kannelmäe-Geerts

Daniel Soomer

Psühholoog, perenõustaja
IT koordinaator
daniel@peaasi.ee

Daniel Soomer

Gea Grigorjev

Projektijuht, psühholoog, vabakutseline ajakirjanik

gea@peaasi.ee

Gea Grigorjev

Umberto Dorus Geerts

Koolitaja, sotsiaalpedagoog

Umberto Dorus Geerts

Merle Purre

Semiootik, ühiskonnauurija
merle@peaasi.ee

Merle Purre

Aivi Reiman

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja

Monika Palu-Laeks

Psühholoog, e-nõustaja, koolitaja

monika@peaasi.ee