Peaasi.ee meeskond

Ere Vasli

Lastepsühhiaater

Juhatuse liige, koolitaja, Peaasjade keskuse nõustaja
ere.vasli@peaasi.ee

Ere Vasli

Nele Mets

nele@peaasi.ee

5090596

Koolituste valdkonna juht

Peaasjade keskuse nõustaja, koolitaja

Kadi Parve

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja

Tuuli Junolainen

Psühholoog, e-nõustaja

Tuuli Junolainen

Helena Kisand

Peaasjade keskuse kliiniline nõustaja

Merle Purre

Semiootik, ühiskonnauurija, koolitaja
merle@peaasi.ee

Merle Purre

Elina Kivinukk

Psühholoog, spordipsühholoogia konsultant

koolitaja

Liis Härma

projektijuht

liis@peaasi.ee

Iiris Velling

kliiniline lastepsühholoog, e-nõustaja

Kadri Pahla

VALIK programmi ja Peaasjade keskuse juht

kadri@peaasi.ee

VALIK programmi telefon:

516 3356

Peaasjade keskuse telefon:

519 03124

Minna Sild

Peaasjade keskuse nõustaja

Projektijuht

minna@peaasi.ee

Liina Hürden

Vaimse tervise õde
liina.hyrden@peaasi.ee

Liina Hürden

Kadri-Liis Külm

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja
kadriliis@peaasi.ee

Kadri-Liis Külm

Tatiana Larina

tatiana@peaasi.ee

Psühholoog, e-nõustaja, Peaasjade keskuse nõustaja

Piret Annus

Kliiniline psühholoog, koolitaja

Umberto Dorus Geerts

Koolitaja, sotsiaalpedagoog, VALIK nõustaja

Umberto Dorus Geerts

Maris Hinn

Peaasjade keskuse nõustaja

maris@peaasi.ee

 

Anna-Kaisa Oidermaa

Peaasi.ee tegevjuht, kliiniline psühholoog
meediakontakt: +372 52 58 156
anna-kaisa.oidermaa@peaasi.ee

Ailen Suurtee

Kliiniline psühholoog
E-nõustaja, koolitaja
ailen@peaasi.ee

Ailen Elias

Anna Haasma

Kliiniline psühholoog, koolitaja
anna@peaasi.ee

Anna Haasma

Marit Kannelmäe-Geerts

Noorsootöö spetsialist
marit@peaasi.ee

Marit Kannelmäe-Geerts

Julia Pavlova

Psühholoog, koolitaja

Daniel Soomer

Psühholoog, perenõustaja
IT koordinaator
daniel@peaasi.ee

Daniel Soomer

Gea Grigorjev

Koolitaja, perenõustaja, vabakutseline ajakirjanik

gea@peaasi.ee

Gea Grigorjev

Triin Tuisk

triin@peaasi.ee

Peaasjade keskuse nõustaja

Nele Nittim

Peaasjade keskuse nõustaja

Kaie Johanson

Peaasjade keskuse nõustaja

kaie@peaasi.ee

Pille Kütt

pille@peaasi.ee

VALIK nõustaja, Peaasjade keskuse nõustaja, koolitaja, pereterapeut

Svetlana Protassova

Peaasjade keskuse nõustaja

svetlana@peaasi.ee

Annegrete Johanson

VALIK nõustaja, koolitaja

Dina Smoljakova

VALIK nõustaja, koolitaja

Monika Palu-Laeks

Psühholoog

monika@peaasi.ee

Vasakult: Gea, Dorus, Anna-Kaisa, Daniel, Anna, Tatiana, Piret, Kadri-Liis, Kadri, Ere, Marit.