Peaasi.ee meeskond

Ere Vasli

Lastepsühhiaater

Asutajaliige, koolitaja, e-nõustaja
ere.vasli@peaasi.ee

Ere Vasli

Anna-Kaisa Oidermaa

Kliiniline psühholoog
Tegevjuht, meediakontakt: +372 52 58 156
anna-kaisa.oidermaa@peaasi.ee

Anna-Kaisa Oidermaa

Ailen Suurtee

Kliiniline psühholoog
E-nõustaja, koolitaja
ailen@peaasi.ee

Ailen Elias

Kadi Parve

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja

Liina Hürden

Vaimse tervise õde
liina.hyrden@peaasi.ee

Liina Hürden

Anna Haasma

Kliiniline psühholoog, koolitaja
anna@peaasi.ee

Anna Haasma

Tuuli Junolainen

Psühholoog, e-nõustaja

Tuuli Junolainen

Kadri-Liis Külm

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja
kadriliis@peaasi.ee

Kadri-Liis Külm

Marit Kannelmäe-Geerts

Noorsootöö spetsialist
marit@peaasi.ee

Marit Kannelmäe-Geerts

Daniel Soomer

Juhatuse liige

Psühholoog, perenõustaja
IT koordinaator
daniel@peaasi.ee

Daniel Soomer

Tatiana Larina

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja (vene keeles)

 

Elis Haan

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja

Gea Grigorjev

Projektijuht, psühholoog, vabakutseline ajakirjanik

gea@peaasi.ee

Gea Grigorjev

Umberto Dorus Geerts

Koolitaja, sotsiaalpedagoog

Umberto Dorus Geerts

Merle Purre

Semiootik, ühiskonnauurija, koolitaja
merle@peaasi.ee

Merle Purre

Aivi Reiman

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja

Monika Palu-Laeks

Psühholoog, e-nõustaja, koolitaja

monika@peaasi.ee

Julia Pavlova

Psühholoog, koolitaja

Piret Annus

Kliiniline psühholoog, koolitaja