Peaasi.ee meeskond

Ere Vasli

Lastepsühhiaater

Asutajaliige, koolitaja, e-nõustaja, Peaasjade keskuse nõustaja
ere.vasli@peaasi.ee

Ere Vasli

 
 

Kadri Pahla

Koolituste, VALIK programmi ja Peaasjade keskuse koordinaator 

kadri@peaasi.ee

 

Anna-Kaisa Oidermaa

Kliiniline psühholoog, Peaasjade keskuse nõustaja,
tegevjuht, meediakontakt: +372 52 58 156
anna-kaisa.oidermaa@peaasi.ee

Ailen Suurtee

Kliiniline psühholoog
E-nõustaja, koolitaja
ailen@peaasi.ee

Ailen Elias

Kadi Parve

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja

Liina Hürden

Vaimse tervise õde
liina.hyrden@peaasi.ee

Liina Hürden

Anna Haasma

Kliiniline psühholoog, koolitaja
anna@peaasi.ee

Anna Haasma

Tuuli Junolainen

Psühholoog, e-nõustaja

Tuuli Junolainen

Kadri-Liis Külm

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja
kadriliis@peaasi.ee

Kadri-Liis Külm

Marit Kannelmäe-Geerts

Noorsootöö spetsialist
marit@peaasi.ee

Marit Kannelmäe-Geerts

Daniel Soomer

Juhatuse liige

Psühholoog, perenõustaja
IT koordinaator
daniel@peaasi.ee

Daniel Soomer

Tatiana Larina

Psühholoog, e-nõustaja, Peaasjade keskuse nõustaja

 

Gea Grigorjev

Koolitaja, perenõustaja, vabakutseline ajakirjanik

gea@peaasi.ee

Gea Grigorjev

Umberto Dorus Geerts

Koolitaja, sotsiaalpedagoog, VALIK nõustaja

Umberto Dorus Geerts

Merle Purre

Semiootik, ühiskonnauurija, koolitaja
merle@peaasi.ee

Merle Purre

Aivi Reiman

Kliiniline psühholoog, e-nõustaja

Julia Pavlova

Psühholoog, koolitaja

Piret Annus

Kliiniline psühholoog, koolitaja

Nele Mets

nele@peaasi.ee

Peaasjade keskuse nõustaja, koolitaja

Pille Kütt

pille@peaasi.ee

VALIK nõustaja, Peaasjade keskuse nõustaja, koolitaja, pereterapeut

Annegrete Johanson

VALIK nõustaja, koolitaja

Kevin Ivanov

kevin@peaasi.ee

 Peaasjade keskuse nõustaja

Mihhail Beljajev

VALIK nõustaja

Dina Smoljakova

VALIK nõustaja, koolitaja

Elina Kivinukk

Psühholoog, spordipsühholoogia konsultant

koolitaja

Monika Palu-Laeks

Psühholoog

monika@peaasi.ee

 

Vasakult: Gea, Dorus, Anna-Kaisa, Daniel, Anna, Tatiana, Piret, Kadri-Liis, Kadri, Ere, Marit.