PEAASI.EE ja KIRJASTUS PILGRIM kutsuvad üles jagama kogemuslugusid depressioonist

KIRJUTAME RAAMATU!
PEAASI.EE ja KIRJASTUS PILGRIM
kutsuvad üles jagama
kogemuslugusid depressioonist
Käesolevas oktoobris, noorte vaimse tervise kuul, ootame lugusid kõigilt, kes on omal nahal kogenud, mida tähendab depressioon. Kuna soovime nende juttude põhjal teha valiku ja anda välja raamatu, mis inspireeriks neid, kes kas ise või kelle lähedased parasjagu elu mõõnaperioodis viibivad ja sealt väljapääsu otsivad, siis ootame just selliseid lugusid, kus jagaksid oma kogemust, mis aitas Sinul depressiooni seljatada. Mis oli Sinu teekonnal kõige tervendavama toimega, mis oli Sinu nii-öelda wake-up call?
Olgu selleks teraapia, sõbrad, pere, ravimid, loodus, looming, usk või mõni muu abivahend, kas üksikult või kombineeritult. Kindlasti on veel palju variante, mille peale meie siin ei tule, aga mis Sind on aidanud. See on just SINU LUGU, mis ausalt ja hingest kirjutatult võib aidata teisi, kes oma akende taga samuti taas päikest igatsevad.
Lugusid ootame kuni 31.10. (k.a.). Loo pikkuseks 1-3 A4 lehekülge. Lood palume saata meiliaadressile info@pilgrim.ee.
 
Lugu võib olla kirjutatud ka pereliikme/kaaslase poolt, kes on kogenud, mida tähendab elada igapäevaselt koos depressioonis inimesega. Sellisel juhul peab olema lugu kirjutatud ENDA vaatenurgast ja kogemusest, mis aitas SINUL rasketel hetkedel abi saada.
 
Palun ole teadlik, et lugu saates annad nõusoleku loo kasutamiseks raamatus. Lugusid võidakse mõistlikkuse piires toimetada ja mõne loo või lugudegrupi juurde annab oma kommentaari ka psühholoog. Psühholoogi kommentaar on suunatud pigem üldisele analüüsile kui personaalselt Sinu loo lahkamiseks.