Tartumaa Rajaleidja Keskus

Tartu

Asukoht ja üldkontaktid
aadress: Tähe 4 (V korrus), 51010 Tartu
telefon: 5886 0713
e-post: tartumaa(at)rajaleidja.ee
skype: tartumaarajaleidja
facebook: www.facebook.com/groups/TartumaaRajaleidja
lahtiolekuajad: E–R kell 8.30–16.30
Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

Anna Gramberg, karjäärinõustaja: anna.gramberg@rajaleidja.ee, 56914066
Kristel Lään, karjäärinõustaja: kristel.laan@rajaleidja.ee, 58853664
Kristel Paal, karjäärinõustaja: kristel.paal@rajaleidja.ee, 58853665
Monika Peetsmann, karjäärinõustaja: monika.peetsmann@rajaleidja.ee, 58853669
Irina Smuglina, karjäärinõustaja: irina.smuglina@rajaleidja.ee, 58853660
Karl Tamm, karjäärinõustaja: karl.tamm@rajaleidja.ee, 58853663
Sirje Tarraste, karjäärinõustaja: sirje.tarraste@rajaleidja.ee, 58853671

Jelena Heinloo, karjääriinfo spetsialist: jelena.heinloo@rajaleidja.ee, 58853661
Heidi-Maarja Melts, karjääriinfo spetsialist: heidi-maarja.melts@rajaleidja.ee, 58853672
Pille Toome, eripedagoog: pille.toome@rajaleidja.ee, 5666 8542
Sirje Uibo, eripedagoog: sirje.uibo@rajaleidja.ee, 5657 7675
Ülle Veede, eripedagoog: ylle.veede@rajaleidja.ee, 5885 3784

Maia Peetso, logopeed: maia.peetso@rajaleidja.ee, 5885 3667
Mairi Randlepp, logopeed: mairi.randlepp@rajaleidja.ee, 5885 3668

Annika Raudoja, sotsiaalpedagoog: annika.raudoja@rajaleidja.ee, 5885 3659
Kristi Õunap, sotsiaalpedagoog: kristi.ounap@rajaleidja.ee, 5885 3666

Kaisa Aardevälja, psühholoog: kaisa.aardevalja@rajaleidja.ee, 5885 3733
Ave Kasenõmm, psühholoog: ave.kasenomm@rajaleidja.ee, 5885 3763
Auli Kõnnussaar, psühholoog: auli.konnussaar@rajaleidja.ee, 5885 3734