Nõustamisteenistus

Hiiu maakond

Aadress: Uus 4/5, Kärdla
Juhataja: Merle Salusoo
Avatud: E – N 9.00 – 17.00, R 9.00 – 16.00
Telefon: 4622545; 51987211
E-post: ntk@hiiuvald.ee
Facebook: www.facebook.com/hiiumaa.ntk

Kaidi Ojasoo / noorsootöö koordinaator / kaidi.ojasoo@hiiuvald.ee / 463 2542 5198 7211
Kertu Püssim / noorsootöö koordinaator / kertu.pussim@hiiuvald.ee / 4631723
Gerli Tikk / Noorsootöö koordinaator / gerli.tikk@hiiuvald.ee / 4631723
Kairi Zolotova / Noorsootöö spetsialist / kairi.zolotova@hiiuvald.ee / 469 3262 5340 5380
Iris Vahtra / psühholoog-noortenõustaja / iris.vahtra@hiiuvald.ee / 462 2541 529 1719
Siret Lahemaa / Haridustehnoloog-nõustaja / siret.lahemaa@hiiuvald.ee / 5200691
Elena Taelma / Eripedagoog-õpiabi-õpetaja / elena.taelma@hiiuvald.ee / 56677100
Margit Kagadze / koolitaja, noortenõustaja / mkagadze@gmail.com / 53474137