Keila kool

Harju maakond

tugikeskus

Ly Reiman, sotsiaalpedagoog põhjamajas, 6 755 716, ly.reiman@keilakool.ee
vastuvõtuaeg: E 14:00-16:30 (eelregistreerimine e-mailitsi)

Mari Kolga, sotsiaalpedagoog pargimajas, mari.kolga@keilakool.ee
vastuvõtuaeg: E 14:00-16:00 (eelregistreerimine e-mailitsi)

Mare Oselein, logopeed pargimajas, mare.oselein@keilakool.ee
vastuvõtuaeg: E 14:10-15:00 (eelregistreerimine e-mailitsi)

Maret Kasepalu, psühholoog põhjamajas, 6 755 722, maret.kasepalu@keilakool.ee
vastuvõtuaeg: T 15:00-17:00 (eelregistreerimine e-mailitsi)

Birgit Erlemann, psühholoog pargimajas, birgit.erlemann@keilakool.ee
vastuvõtuaeg: E, T, N 09:00-14:00 (eelregistreerimine e-mailitsi)

Kairi Arula, eripedagoog pargimajas, kairi.arula@keilakool.ee
osaleb tugirühmas N kell 13:15-15:30

Marika Jegers, õpiabi õpetaja, marika.jegers@keilakool.ee
vastuvõtuaeg: E 15:00-16:00 (eelregistreerimine e-mailitsi)

Pargimaja tugirühm kohtub N kell 13:15-15:30
(eelregistreerimine Mari Kolga kaudu)

Põhjamaja tugirühm kohtub T kell 10:00-12:00
(eelregistreerimine Ly Reimani kaudu)

Pargimaja
Pargi tn 2
Keila 76607, Harjumaa
Telefon: 678 1133
e-post: algkool@keilakool.ee
Büroo lahtioleku ajad:
E – R 8.00 – 16.00

Põhjamaja
Ehitajate tee 1
Keila 76606, Harjumaa
Telefon: 6755700
e-post: kool@keilakool.ee
Büroo lahtioleku ajad:
E 8.00 – 15.00
T 8.00 – 17.00
K – R 8.00 – 16.00