Jõgevamaa Rajaleidja keskus

Jõgeva maakond

Asukoht ja üldkontaktid
aadress: Aia 1, 48306 Jõgeva
telefon: 5886 0703
e-post: jogevamaa@rajaleidja.ee
skype: jogevamaarajaleidja

www.facebook.com/groups/JogevamaaRajaleidja/
lahtiolekuajad: E–R kell 8.00–17.00
Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

Hele Kull, karjäärinõustaja: hele.kull@rajaleidja.ee, 5201520
Anneli Peterson, karjääriinfo spetsialist: anneli.peterson@rajaleidja.ee, 5885 3681
Tiiu Viira, eripedagoog: tiiu.viira@rajaleidja.ee, 58853768
Elo Palmiste, sotsiaalpedagoog: elo.palmiste@rajaleidja.ee, 58853642
Piret Hobolainen, logopeed: piret.hobolainen@rajaleidja.ee, 55605179
Astrid Siilbek, psühholoog: astrid.siilbek@rajaleidja.ee, 58853634