Ida-Virumaa Rajaleidja keskus

Ida-Viru maakond

aadress: Keskväljak 4, 41531 Jõhvi (kaubanduskeskus Tsentraal)
telefon: 5886 0704
e-post: idavirumaa@rajaleidja.ee
skype: idavirumaarajaleidja

aadress: Kerese 3, 20309 Narva (Kerese keskus)
telefon: 5886 0708
e-post: idavirumaa.narva@rajaleidja.ee

lahtiolekuajad: E–N kell 9.00–18.00, R kell 9.00–15.30
Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel

Tatjana Vassiljeva, logopeed: tatjana.vassiljeva@rajaleidja.ee, 58853690
Ingrid Part, logopeed: ingrid.part@rajaleidja.ee, 58853678
Jelena Ivanova, logopeed: jelena.ivanova@rajaleidja.ee, 58853699

Tatjana Mäekivi, eripedagoog: tatjana.maekivi@rajaleidja.ee, 58853677
Alla Lambing, eripedagoog: alla.lambing@rajaleidja.ee, 58853698
Ave Ojasalu, eripedagoog: ave.ojasalu@rajaleidja.ee, 56565290

Maret Kalda, psühholoog: maret.kalda@rajaleidja.ee, 58853700
Anželika Zaderei, psühholoog: anzelika.zaderei@rajaleidja.ee, 58853688
Alisa Seppenen, psühholoog: alisa.seppenen@rajaleidja.ee, 58853703
Irina Rodionova, psühholoog: irina.rodionova@rajaleidja.ee, 58853679

Oksana Anoshyna, sotsiaalpedagoog: oksana.anoshyna@rajaleidja.ee, 58853701

Silva Gerassimov, karjäärinõustaja: silva.gerassimov@rajaleidja.ee, 58853689
Stella Müsler, karjäärinõustaja: stella.mysler@rajaleidja.ee, 58853684
Jekaterina Šemarina, karjäärinõustaja: jekaterina.semarina@rajaleidja.ee, 58853709

Marika Markus, karjääriinfo spetsialist: marika.markus@rajaleidja.ee, 55592522
Merike Teelahk, karjääriinfo spetsialist: merike.teelahk@rajaleidja.ee, 58853683
Julia Merkulova, karjääriinfo spetsialist: julia.merkulova@rajaleidja.ee, 58853705
Kristi Klaamann, karjääriinfo spetsialist: kristi.klaamann@rajaleidja.ee, 58853675
Jelena Kulpina, karjääriinfo spetsialist: jelena.kulpina@rajaleidja.ee, 58853710