Hiiumaa Rajaleidja Keskus

Hiiu maakond

http://www.rajaleidja.ee/hiiumaa/

aadress: Uus 4/5, 92413 Kärdla, Hiiu vald, Hiiumaa
telefon: 5886 0702
e-post: hiiumaa@rajaleidja.ee
skype: hiiumaarajaleidja
lahtiolekuajad: E–R kell 9.00–17.00

Töötajate kontaktid
Tiina Talussaar, keskuse juht: tiina.talussaar@rajaleidja.ee, 5694 0395
Kati Vaht, karjääriinfo spetsialist, infotöötaja: kati.vaht@rajaleidja.ee, 5885 3616
Ülle Soonik, karjäärinõustaja: ylle.soonik@rajaleidja.ee, 5885 3655
Aasa Saarna, sotsiaalpedagoog: aasa.saarna@rajaleidja.ee, 5885 3617
Helena Ehrenbusch, psühholoog: helena.ehrenbusch@rajaleidja.ee, 5885 3656
Marie Pajo, logopeed: marie.pajo@rajaleidja.ee, 5885 3761
Ly Nõmme, eripedagoog: ly.nomme@rajaleidja.ee, 5884 5467